Prasa o nas

Świat Kamienia | styczeń 2019

Gościliśmy także w styczniowym wydaniu „Świat Kamienia” gdzie opisany jest Międzynarodowy Event Kamieniarski STONE 2018, podczas którego śmietanka kamieniarska ( m.in. Grzegorz Kwapisiewicz) stworzyła obelisk upamiętniający 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Ps. Oczywiście na stronie tytułowej nie mogło zabraknąć naszego szczęśliwego kapelusza !

Świat Kamienia | styczeń 2018

Grzegorz Kwapisiewicz właściciel firmy na okładce styczniowego wydania magazynu Świat Kamienia

Weranda | kwiecień 2016

Kominek naszego autorstwa miał zaszczyt pojawić się w zjawiskowym apartamencie w Warszawie.

Efekt finalny całego projektu można było zobaczyć w kwietniowym wydaniu „Werandy”.

 

Weranda | czerwiec 2016

W Czerwcowym wydaniu „Werandy” można było zobaczyć ręcznie robiony kominek wykonany przez Grzegorza Kwapisiewicza, a także eleganckie łazienki w których wszystkie prace kamieniarskie wykonała firma Katanga.

Styczeń 2019 | Maison Chic

W styczniowym wydaniu francuskiego magazynu Maison Chic, został ukazany przepiękny kominek naszego autorstwa.

Kielce Wczoraj Dziś Jutro | 2/2009

W drugim wydaniu kwartalnego magazynu „Kielce Wczoraj Dziś Jutro” znalazł się artykuł na temat artystycznej kariery Grzegorza Kwapisiewicza, którego zdolności zostały wysoko ocenione przez mistrzów kamieniarskich we Francji i Włoszech.

Echo Dnia - Skarżysko-Kamienna | Marzec 2019

Serdeczne gratulacje dla Pana Grzegorza za uzyskanie tytułu Człowieka Roku w Powiecie Skarżyskim a także za zajęcie II miejsca w konkursie Człowiek Roku w Regionie Świętokrzyskim w kategorii Biznes. Z tej okazji na pierwszej stronie gazety „Echo Dnia – Echo Skarżyskie” znalazł się rozległy artykuł dotyczący jego życiorysu a także geneza nazwy naszej firmy.

Gala wręczenia nagród konkursu Kamień 2019

Firma KATANGA Grzegorz Kwapisiewicz uhonorowana główną nagrodą w kategorii RZEŹBA - za cykl puttów usytuowanych w Ogrodach Pałacu Branickich w Białymstoku - Inwestor Urząd Miasta Białystok.


Tygodnik Ciechanowski | Grudzień 2019

W grudniowym wydaniu Tygodnika Ciechanowskiego – w ramach prac konserwatorskich prowadzonych przez firmę KATANGA dla Inwestora Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, został opublikowany artykuł poświęcony historii naszej firmy.